BOW open 2019 II

Každý rok něco přidáváme a každým kolem je závod lepší. BOW open je seriál tří závodů. Má právě 20 3D stanovišť a 5 dovednostních disciplín. BO je otevřený všem lukostřelců i bez klubové příslušnosti a licence. Vítězové kategorií si odnesou ručně vyráběné, dřevěné medaile a učastníci všech kol kovový ročníkový odznak BO v limitované edici. Finále střílíme o YATE terč a 3D terč ČLA.

Střílíme podle pravidel BOW open 2018. Závod je limitovaný na 120 střelců. 3D terče jsou nově zajištěny proti krádeži a celá trať je před závodem i v době závodu hlídaná.

VÝSLEDKY 2019 BO : BO2019 I.kolo výsledky

DATUM ZÁVODU: II. kolo BOW open 29.9.2019
MÍSTO ZÁVODU: STŘELNICE dp Lukostřelba Zlín RŮMY
LEGENDA ZÁVODU : Legenda BO 2019
ROZPIS ZÁVODU: ROZPIS BOW open
PRAVIDLA ZÁVODU: Pravidla BO 2019
Sportovní akce: Povolení akce Lesy 2019

Team BOW open: Martin Žáček ředitel závodu, Roman Trčala traťový ředitel, Yarda Dolanský tajemník, Šárka Martincová rozhodčí a koordinátorka závodu, Pavla Blahušová a Alena Matulová registrace, Helena Krištůfková vyhodnocení, Adam Marcilis ICT, catering od Deštníku, čtyřkolka Lukáš Trokan a fotodokumentace Míša Welflová.

Paroviště pro závodníky: vjezd na Svah Zlín, kolem památníku T. Bati.
Sponzoři závodu BO 2019: Lukostřelecká asociace 3D a YATE terčovnice
Registrací na závod stvrzuji, že souhlasím s pravdly BOW open. 

Registrační formulář

Osobní a kontaktní údaje
Údaje o závodníkovi
Ostatní

Přihlášení závodníci

Jméno a příjmení Věková kategorie Kategorie luku Klubová příslušnost Licence
Matouš Frömel děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp lukostřelba Bez licence
Pavel Šmida dospělí 16+ CRB / Sportovní luk SK luků a kuší Hodonín CZE1415
Lenka Šmidová dospělí 16+ CRB / Sportovní luk SK luků a kuší Hodonín CZE2076
Andrea Klocová dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk TJ Sokol Tišnov
Klára Klocová děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk TJ Sokol Tišnov
Daniela Hrubá děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín
Josef Večerka dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk SK Luků a kuší Hodonín CZE0341
Viktorie Dudová děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk
Vojtěch Sedláček děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1754
Jindřich Knedla dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp lukostřelba Zlín CZE1503
Jiří Mareš dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk
Kristýna Hasíková děti 0-15 TR-LB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín
Petr Ondruch děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE1526
Anna Košatová dospělí 16+ TR-LB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1981
Stanislav Kuřina dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Kunovice
Michaela Welflová dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín
Valerie Slováková děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE1976
Dagmar Richterová dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk
Julie Marková děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk DP Lukostřelba Zlín
Tomáš Behanec dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín
Petr Zámečník dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE1763
Kristýna Vlková děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE1760
Štěpán Martinec dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1502
Šárka Martincová dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1749
Petr Martinec dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1750
Jiří Lehký dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk LK Falcon CZE1494
David Habáň dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk DP Lukostřelba Kunovice
Evžen Svanovský dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk CZE1926
Marek Bourák Příkazký dospělí 16+ TR-LB / Tradiční luk Dobrý Pohyb Lukostřelba Zlín
Adam Fiala dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk
Jaroslav Vogeltanz dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk Dp Lukostřelba Zlín CZE 1988
Radim Gregor dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk Dp Lukostřelba Zlín
Vojtěch Drbal děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp lukostřelba Zlín
Ondřej Fasura dospělí 16+ TR-LB / Tradiční luk 3D Pálava CZE1472
Dominik Ježdík děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dpLukostřelba Kunovice
Roman Kolář dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk CZE2195
Renata Šašková dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1757
Alexandr Šašek dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1505
Eliška Müllerová děti 0-15 TR-LB / Tradiční luk DP Lukostřelba Kunovice
Zuzana Müllerová dospělí 16+ TR-LB / Tradiční luk DP Lukostřelba Kunovice
Jiří Müller dospělí 16+ TR-LB / Tradiční luk DP Lukostřelba Kunovice
Iva Jedková dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp lukostřelba CZE 1740
Jaroslav Dolanský sen dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1520
Tobiáš Březina děti 0-15 BB / Sportovní luk dp lukostřelba zlín
Anna Schovajsová dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE1755
Jan Štursa dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk SK Luků a kuší Hodonín CZE1637
Václav Surý dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE2192
Jaroslav Kondicz dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk ČLA3D CZE0336
Daniel Cindler dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk ČLA3D CZE1320
Roman Čermák děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE 1736
Petr Sekula dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk
Jitka Bětíková st. dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp lukostřelba Zlín CZE2167
Jitka Bětíková děti 0-15 TR-RB / Tradiční luk dp lukostřelba Zlín CZE1735
Miroslav Lapčík dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Kunovice
Martina Blahušová děti 0-15 TR-LB / Tradiční luk dp lukostřelba Zlín CZE2179
Jaroslav Omelka dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Kunovice
Martin Žáček dospělí 16+ TR-RB / Tradiční luk dp Lukostřelba Zlín CZE1521